09-3731115

מטבחי חוץ יוקרתיים

Outopia outdoor kitchen מייצרת מטבחי חוץ לגינות לגגות ולמרפסות, המעניקים חוויות אירוח יוקרתיות באיכות ועיצוב שטרם פגשתם.

איכות מטבח חוץ של אאוטופיה באה לידי ביטוי בבחירת החומרים והאביזרים, בטיפול במתכות, בצביעה האיכותית בתנור, בבחירת מנגנונים, צירים, מסילות ואביזרים ברמת גימור גבוהה במיוחד.

צפו בחוויות במטבחי החוץ שלנו בשטח >>

עיצוב מטבח חוץ

עיצוב מטבחי חוץ מתחיל בתכנון נכון. בניית מטבח חוץ של אאוטופיה מתבצעת כמו תכנון של מטבחי היוקרה המובילים בעולם, במפגש מול מעצב/ת מטבחי חוץ מומחה יחד עם תוכניות של אזור האירוח: החצר, הגג או המרפסת בשיתוף עם האדריכל או המעצב.

התכנון כולל העמדה של המטבח, חיפויי קיר, תשתיות חשמל, גז, מים וביוב, בחירת סוג הפרופיל, בחירת גימור וצבע, תכנון מודולים של ארונות לאחסון, מדפים ומגירות, מגירות קירור, מכונות קרח, בחירת מוצרים נלווים של גרילים, כיורים, משטחי עבודה, דלפקי הסבה ועוד.

מטבחי החוץ של אאוטופיה מותאמים לכל תנאי מזג אוויר, הם מיוצרים מפרופילים עשויים אלומיניום, המוגנים כפטנט בינלאומי רשום. פרופילים אלו מאופיינים בעמידות גבוהה לנזקי האקלים ולקורוזיה, קלות משקל לצד חוזק יוצא דופן ויכולת נשיאת משקל מרבית. לפרופילים מחברים נסתרים בשיטת הקלקה, המאפשרים חיבור מהיר ללא צורך בקידוחים ובברגים. למטבחי חוץ עבור פרויקטים הממוקמים בקרבת הים, אנו מציעים תהליך ציפוי מיוחד לפרופילים, להגנה נוספת בפני קורוזיה ושחיקה.

המטבחים מתוכננים לפרטי הפרטים, עם מגירות בעלות טריקה שקטה, נעילת ביטחון לדלתות מפני הרוח, פתיחת דלתות בקליק או באמצעות ידית ועוד. אאוטופיה מרחיבה את חווית הבישול של המטבח גם לחצר ביתכם ומאפשרת לכם לארח בחללי החוץ של ביתכם ממש כאילו אירחתם במטבח הביתי, הודות לרמת הגימור הגבוהה והאבזור האיכותי.

עוד אודותינו

אנחנו כאן לייעץ עבורכם: