09-3731115

אורלי דקטר

סטודיו DO אורלי דקטר | עיצוב פנים

על הפרויקט:

פנטהאוז בתל אביב בשטח של 180 מ"ר וכ- 100 מ"ר של מרפסות, שנהרס כליל ותוכנן מחדש לזוג תושבי ארצות הברית כדירת נופש שלהם בביקורם לעיתים בארץ.
הייחודיות של הפנטהאוז הינה במבנה המלבני שלו כשצד אחד שלו פונה לכיוון הים וצדו השני פונה לעבר העיר.
בשל אהבתם הרבה של הזוג לארח ולשהות במרפסת המפנקת מול הנוף האורבני והים היה חשוב להם לבחור במטבח חוץ ייחודי, יוקרתי ומפנק ומטבח אאוטפיה הייתה הבחירה האולטימטיבית.
מטבח אאוטופיה הותאם במיוחד עבור הפרויקט באופן אישי.
ההתאמה הן לצרכים של הלקוחות והן לשפה העיצובית המוקפדת של הבית והרצון לשלב מטבח בסגנון מודרני המתאים לסגנון האורבני והיוקרתי של הפנטהאוז הן בפנים והן בחוץ.

לצפייה בפרויקט לחצו כאן ←

על הסטודיו:

פייסבוק  אינסטגרם  אתר אינטרנט  |   הנחושת 3, בניין B תל אביב

על החיבור לחברה:

הערך המוסף של מטבח אאוטופיה ובחירת הלקוחות דווקא בו הינה גם בזכות העמידות הרבה שלו לתנאי מזג אוויר של פנטהאוז פתוח לים. הפרזול המיוחד של מטבח אאוטופיה מאפשר למטבח להישמר לאורך זמן בתנאי החוץ במרפסת בה יש רוחות עזות ובידיעה ברורה שאין צורך בתחזוקת המטבח באופן שוטף. יש בכך יתרון משמעותי בייחוד לדיירים שאינם מרבים לשהות בבית ומגיעים לנפוש בו לפרקים.

אין ספק כי הבחירה המושכלת במטבח אאוטופיה הצליחה והלקוחות נהנים ממטבח חוץ מדהים ביופיו פרקטי וייחודי.

החוויה בעבודה מול צוות אאוטופיה הייתה מדהימה, החל משלב התכנון המורכב לפרטי פרטים, בחירת החומרים המיוחדת, הנגשת כל המידע ללקוחות לגבי מוצרי החשמל הייעודיים עבורם שיתאימו לצרכים שלהם והחווית אירוח שהם שואפים לה. משלב החתימה על הייצור הליווי האישי, ההתקנה והטיפול האישי והמסור היו ללא רבב. תענוג צרוף בעבודה משותפת.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות